“לגעת בעתיד” הוראה וחינוך בעידן המידע (הספר)

“לגעת בעתיד” הוא שמו של ספר העוסק בפתרונות לשאלה

איך להיות מורה משמעותי

בעידן בו המידע נמצא בכל מקום ובכל זמן???

בספר זה תלמד חשיבה חדשה ועצות מעשיות
ותוכל לגלות כיצד להיות יותר רלוונטי לתלמידיך ולהגביר את הלמידה המשמעותית עימם!

book

שלום לך,

כל תלמיד מחזיק היום בכף ידו את גוגל ויוטיוב! כל המידע באינטרנט – סיפורים, עובדות, נוסחאות ועוד, יתר על כן, יש בידם את כל הכלים לתכנן פשעים נוראים ואיומים… (בנות 12 – רצח?!). אם כן, מה תפקידנו כמורים היום? האם אנחנו רק מסננת מידע?! האם אתה יודע לנצל את הטכנולוגיה בצורה מיטבית?!

לפני חמש עשרה שנים, בהיותי ראש ישיבה תיכונית באזור אשדוד, נתקלתי בתלמידים שהחליטו לקחת את האינטרנט כאתגר ול”בלבל” את המורה עם המידע העדכני והרלוונטי שהצליחו להשיג. זה עוד היה בתקופה בה החיוג לאינטרנט היה כמו צלצול טלפון ועלה לפי דקות גלישה, במחשב, לא בפלאפון. הם הצליחו, התלמידים פשוט התכוננו לשיעור הבא טוב מהרגיל… אני זוכר את המורה נכנסת לחדרי עם דמעות בעיניים ותסכול עצום על “החוצפה” שלהם – לדעת את החומר בשיעור. המורה שלא הייתה מוכנה בשליפה עם חומר לימודי נוסף נאלצה לסיים את השיעור תוך כמה דקות. לא היה לה מה ללמד… זה היה תחילתו של תהליך, שנמשך עד עצם היום הזה – ברצון להבין את התפקיד שלנו כמורים בעידן בו כל המידע זמין כל הזמן בכל מקום.

הספקתי לחנך במוסדות לימוד שונים ובעשור האחרון אני מנהל (ראש ישיבה) של הישיבה התיכונית בבני חיל קדומים. לאורך השנים האחרונות יחד עם צוות המורים המסור והמדהים שלנו, שאלנו שאלות ממקום אחר והצלחנו לייצר תהליכי למידה מותאמים ומשמעותיים כאחד. זכרנו לאורך כל הדרך כי התפקיד העיקרי שלנו הוא הכשרת הדור הבא של המדינה – ועלינו להודות, הנוער של היום גדל בתוך עולם אחר מזה שאנו גדלנו עליו!

כעת במחיר של 45 ש”ח בלבד!
בספר תוכל למצוא את הדרכים הטובות ביותר להיות מורה רלוונטי לתלמידיך בעידן המידע. אני מזמין אותך לרכוש את הפסר ולהצטרף לקהילה שמוכנה להתמודד עם השינויים בעולם!

 

אחריות ללא אותיות קטנות:
קבל את כספך חזרה ללא כל שאלות!

רכוש את הספר ואם בתוך שבועיים ימים תחשוב שזוהי אינה ההשקעה הטובה ביותר שעשית, ושהספר לא ענה לציפיותיך, קל להבנה, צעד-אחר-צעד, פשוט שלח אלי מייל ותקבל החזר מלא ואדיב של כל כספך, ללא כל שאלות או השגות. כן! עד כדי כך אני משוכנע שהספר הזה יסייע לך כמורה וכהורה וישנה את ראייתך מקצה לקצה, ומוכן להתחייב על כך ללא כל “אותיות קטנות” הסיכון כולו עלי – ולך אין מאומה להפסיד – רק להרוויח, ובגדול!

בהצלחה!

 
אני מאחל לך הרבה הצלחה עם תלמידיך !

 

 

Powered by WishList Member - Membership Software